Language:

Máša a medveď na ľade

Máša a medveď na ľade Európske turné

 

Šou Máša a medveď na ľade predstavuje jedinečnú a modernú adaptáciu na animovaný seriál Máša a medveď, ktorý je známy na celom svete. Ide o prvú a jedinú licencovanú ľadovú šou s hrdinami z tejto rozprávky, ktorí sú dôverne známi všetkým deťom.

 

V rámci šou vystupuje viac ako 30 krasokorčuliarov, tanečníkov a akrobatov v pestrofarebných kostýmoch. Rozprávkový príbeh dopĺňa veľkolepá scéna s obrovským domčekom medveďa. Spolu s veselou a chytľavou hudbou tak vznikla ohromujúca šou, ktorú si obľúbili všetky deti a ich rodičia.

 

Máša a medveď na ľade mala svoju svetovú premiéru na jeseň roku 2015 v Steel aréne, v Košiciach. Nasledovalo turné po vybraných mestách v Českej republike a na Slovensku.

 

Pre veľký úspech v predošlom roku sme sa rozhodli turné šou Máša a medveď na ľade zopakovať aj v roku 2016, pričom v niektorých mestách museli byť vystúpenia pre záujem pridané. Skvelý zážitok pre celú rodinu si diváci mohli užiť na viac ako 25 predstaveniach v 9 mestách, a to len v rámci Českej republiky a Slovenska. Koncom roka 2016 šou videlo celkovo viac ako 100.000 divákov.

 

Celosvetovo známa rozprávka, no predovšetkým jej hlavná postava Máša, si získala pozornosť a srdcia nielen detí, ale aj ich rodičov na celom svete. Preto táto jedinečná a úspešná ľadová šou, vytvorená na motívy ruskej rozprávky, v roku 2017 prekračuje hranice Slovenska, Českej republiky a prichádza do vybraných európskych miest. Začali sme v Ľubľane, kde šou videlo 7.000 divákov a pokračovali sme v Záhrebe s viac ako 12.000 nadšenými divákmi v publiku. Celé turné končí v Belehrade, no už teraz pre vás aktívne pripravujeme predstavenia v hlavnom meste Estónska, v Talline, a to 20 . – 21. decembra 2017. V marci budúceho roka sa vidíme na turné v Poľsku, no možno aj niekde inde!

 

Máte záujem o šou Máša a medveď na ľade? Neváhajte nás kontaktovať ohľadom ďalších informácií: norkova@comunique.sk

 

Radi by ste si objednali detské CD s pesničkami z ľadovej šou? Napíšte nám na info@comunique.sk.

“Páčilo sa nám úplne všetko. Krásne kostýmy, super korčuliarske výkony, vtipné prevedenie a celkovo to bolo super.”

(Slávka, predstavenie v Košiciach)

„Dcéra bola z programu nadšená! Kostýmy, scény, korčuliarske výkony – bola to paráda. Konečne niečo reprezentujúce Slovensko na vysokej úrovni.“

(Hana, predstavenie v Bratislave)

25 predstavení za 1 rok

Video

Máša a medveď je najpopulárnejší ruský Youtube kanál

Galéria

Viac fotografií nájdete na našej FB stránke

Privacy Policy (SK)