Language:

Angry Birds on Ice

Angry Birds on Ice šou, akú ste ešte nevideli

Ľadové dobrodružstvo „nahnevaných vtákov“, ktorí zubami nechtami bránia svoje vajcia pred zlomyseľnými prasatami vedenými kráľom Leonardom. Multižánrové dielo, spájajúce korčuľovanie, akrobaciu, parkour, slack-line, žonglovanie a iné umelecké štýly je zážitkom nie len pre deti, ale aj ich rodičov a tiež všetkých fanúšikov klasických mobilných hier Angry Birds.

 

Angry Birds on Ice, to sú vynikajúce výkony všetkých účinkujúcich, medzi ktorými nechýba večne mrzutý a nahnevaný Red, rýchly Chuck, ani neplánovane vybuchujúci Bomb. Chladnými vás rozhodne nenechajú ani úžasné akrobatické výkony prasiat, od ktorých by to nikto nečakal.

 

V ľadovej šou sa spolu s vtákmi vydáte na výpravu na posvätnú horu, kde si aspoň na chvíľu chcú oddýchnuť od neustálej snahy prasiat ukradnúť im ich vajcia. Čo sa však spočiatku zdá ako zasľúbená zem sa stane dejiskom boja, ale aj veľkého príbehu o láske, priateľstve a zmierení.

AUTORI:

Réžia a scenár

Juraj Benčík – slovenský režisér, scenárista, herec, bábkoherec a mím, ale aj dramaturg a pedagóg, s obrovskými skúsenosťami nie len doma, ale aj v zahraničí. Autor viac než 30 tich divadelných hier a cirkusových projektov sa okrem iného už viac ako 25 rokov venuje aj pedagogickej činnosti. (…)

 

Scéna

Jozef Ciller – slovenský scénograf a kostýmový výtvarník svetového formátu. Uznávaný profesionál je absolventom Slovenskej vysokej školy technickej v Bratislave, kde študoval odbor architektúra a na Vysokej škole múzických umení v Bratislave vyštudoval odbor scénografia. ()

 

Hudba

Oskar Rózsa – jedna z najvýraznejších osobností slovenskej hudobnej scény za posledných 30 rokov. Multiinštrumentalista, skladateľ, dirigent a hudobný producent je absolventom orchestrálneho dirigovania na VŠMU. ()

 

Choreografia

Renata Aleksander – niekoľkonásobná majsterka Slovenska v krasokorčuľovaní, skúsená pedagogička, trénerka a choreografka krasokorčuliarov so slovenským pôvodom, pôsobiaca v susednom Poľsku. ()

 

Texty piesní

Štefan Benčík – textár, dramaturg, prekladateľ a lektor. Absolvent University of Cambridge, sa podieľal na viacerých divadelných dielach ako dramaturg, asistent réžie, či spoluautor libreta.

 

Všetko o novej šou nájdete na:  www.angrybirdsonice.com

 

Milovaná značka na celom svete

Angry Birds je digitálny fenomén 21. storočia. Pôvodne mobilná hra prerástla smartfóny a momentálne je Angry Birds so 97% spontánnym povedomím jednou z najznámejších značiek sveta. Od začiatku roka 2009, zaznamenali mobilné hry viac ako 4,4 miliardy stiahnutí. V roku 2016 uzrel svetlo svetla prvý celovečerný film. Na jeseň 2019 sa fanúšikovia môžu tešiť na ďalšie pokračovanie.

Nezabudnuteľný zážitok zo šou najvyššej kvality

Cieľom šou Angry Birds on Ice je ponúknuť neopakovateľný zážitok pre všetkých priaznivcov Angry Birds, bez ohľadu na to, či ide o deti alebo dospelých, ktorí si obľúbili mobilné hry, ktoré sa stali priekopníkmi dotykových zábavných aplikácií do ktorých se zbláznili milióny ľudí po celom svete.

Celosvetový unikát

Angry Birds on Ice v sebe spája hneď niekoľko unikátností. Je to jediná značková šou akéhokoľvek druhu na motívy Angry Birds. Zároveň je to doposiaľ prvá a jediná rodinná šou takýchto rozmerov, ktorá prichádza s dych vyrážajúcou 360° scénou. Šou je nevídaným spojením viacerých umeleckých štýlov. Krasokorčuliarske výkony doplnia ohromujúce silové akrobacie, žonglovanie, slack-line, parkour či vzdušné akrobacie.

Záruka kvality

Producentom šou je slovenská spoločnosť Comunique, ktorá hrdo stojí aj za svojou predchádzajúcou šou Máša a medveď na ľade, ktorú v 7 krajinách sveta, medzi ktorými nechýbalo vystúpenie v Spojených arabských emirátoch či indonézskej Jakarte. Šou Máša a medveď na ľade videlo viac ako 160 000 nadšených návštevníkov.


Privacy Policy (SK)